BIAŁY LEW Kancelaria Radców Prawnych w Sopocie


Biały Lew Kancelaria Radców Prawnych to niezależna Kancelaria z siedzibą w Sopocie, której właścicielem jest radca prawny Adrian Kordas. Zakres terytorialny prowadzonych przez Kancelarię spraw nie ogranicza się do Trójmiasta – szczególnie w zakresie spraw tzw. kredytów frankowych, podejmujemy współpracę z klientami z całej Polski.
Mając to na uwadze, współpracujemy z innymi radcami prawnymi i adwokatami, niezależnymi ekspertami i biegłymi z danej dziedziny. Kancelaria pomaga osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów i zagadnień prawnych na każdym etapie (negocjacje, postępowanie przedsądowe, sądowe oraz egzekucyjne).
Wiemy, że otaczający nas świat, to nie tylko materia, ale przede wszystkim energia. Dbając zatem o należytą wymianę energetyczną przy świadczeniu usług, wiemy, że sukces każdej sprawy zależy nie tylko od przygotowania merytorycznego, ale i włożonego serca.

OFERTA

Oferta Kancelarii obejmuje m.in.:
- prawo cywilne
- sprawy kredytów indeksowanych i denominowanych do CHF - tzw. sprawy frankowe (patrz niżej)
- wspólnoty mieszkaniowe i prawo spółdzielcze (nieruchomości)
- prawo konsumenckie
- prawo rodzinne
- prawo gospodarcze i handlowe
- prawo administracyjne
- prawo fundacyjne i dot. organizacji pozarządowych
- prawo autorskie
- prawo własności intelektualnej
- inne działy prawa

SPRAWY FRANKOWE CHF

Kancelaria Radców Prawnych Biały Lew prowadzi sprawy tzw. frankowiczów, a konkretnie sprawy dotyczące roszczeń związanych z kredytami indeksowanymi lub denominowanymi do walut obcych, w tym franka szwajcarskiego (CHF). Zakres terytorialny prowadzonych spraw obejmuje całą Polskę.
Widzimy coraz więcej pozytywnych oznak, że Sądy w całym kraju coraz lepiej rozumieją problem tzw. frankowiczów, za czym idą korzystne dla nich orzeczenia.
Więcej na ten temat przeczytasz tu: KREDYTY CHF

 

 

 

E-PORADY

Kancelaria Radców Prawnych Biały Lew udziela także porad prawnych przez internet w formie tzw. e-porady.
Zapoznaj się z Regulaminem oraz skontaktuj się z nami.